booking.com

  facebook    booking   booking

Інформація про MICE

БІЗНЕС ТУРИЗМ (M.I.C.E.)

Діловий туризм - це інвестиції в розвиток Вашого бізнесу. Наш професіоналізм, досвід і креативність зроблять ці інвестиції прибутковими.

Англійська абревіатура MICE включає всі елементи ділового туризму, а саме:

  • meetings (зустрічі)
  • incentives (мотиваційні події)
  • conferences (конференції)
  • exhibitions (виставки)

Всі чотири терміни мають одну принципову спільність: вони позначають неурядові та недержавні зустрічі. Це саме корпоративні події, тобто заходи, які об'єднують людей за професійними, творчим або науковим інтересам.

Ми хотіли б акцентувати Вашу увагу на інсентив - мотиваційному, подієвому туризмі.

Особливість організації інсентив-турів полягає в тому, що такі тури організовуються компаніями для своїх співробітників, партнерів або клієнтів з метою заохочення і стимулювання продуктивності праці.

Як показує практика, не грошовий стимул - подарунок, медична страховка, корпоративне свято, і особливо, НЕЗВИЧАЙНА туристична поїздка, яка запам'ятається на все життя, є набагато сильнішими стимулами до кращої роботи. Таке заохочення праці добре зарекомендувало себе серед корпорацій.

Інсентив-туризм починається тільки тоді, коли Ви, Ваші колеги і підлеглі, Ваші справжні і потенційні колеги починають отримувати ті почуття, відчуття, інформацію, емоції, які неможливо отримати і навіть купити в будь-якій іншій ситуації. Справжні інсентив-тури відрізняють особлива піднесена атмосфера свята, постійно акцентіруемой почуття колективізму і висококласне обслуговування.

Своєрідним «побічним» позитивним ефектом інсентівниє поїздок є зміцнення командного духу в колективі. Спільний відпочинок, а тим більше - спільне подорож, як ні що інше допомагає людям зблизитися один з одним, знайти спільні інтереси поза сферою рутинного спілкування на роботі, подружитися родинами. Чи варто говорити, що дружний і згуртований колектив коштує набагато дорожче, ніж будь-які фінансові витрати по організації такого корпоративного відпочинку. Задоволені співробітники - потужний додатковий стимул для активної роботи і творчого підходу до своїх обов'язків.

Перевагою інсентив-програм є більш різноманітна і цікава програма, яка неможлива в звичайних турах. Враховується професійна і бізнес-орієнтація компаній. При цьому ділову частину супроводжують насичена культурна програма і програма відпочинку.

Основні специфічні вимоги для інсентив-подорожей можна об'єднати в такі групи:

Унікальність та оригінальність. Жодне подорож не повинно повторюватися, маршрути повинні бути непередбачувані і повні сюрпризів, багаті специфічними заходами.

Винятковість. Після закінчення подорожі його учасники повинні бути впевнені, що вони відвідали незвичайне місце і зустрілися з цікавими людьми.

Бездоганна логістика.

Інсентив-подорожі визнані найбільш ефективними засобами для ведення бізнесу, виходу на нові ринки, а також для обміну думками і новими ідеями між колегами і клієнтами. І ми готові допомогти Вам в організації таких подорожей.

Співпраця з "Віа Київ" - це формула успіху Вашого корпоративного заходу.


Наши контакты:
E-mail: incentive @ viakiev.com.ua
Телефоны: tel +380 44 290 05 77

Ласкаво просимо на сайт

VIA KIEV LCC -

продаж авіаквитків, відпочинку, турів, конференції, M.I.C.E.

 
  Віа Київ 
  вул.О.Гончара 30в
  Київ, Україна, 03054 
  контакти
     ...................................................
  Віа Львів 
  Львів
  e-mail: vl@ viakiev.com.ua
  ...................................................
  Віа Дніпро 
  Дніпро
  e-mail: vd@ viakiev.com.ua
  ...................................................
  Години роботи:
  Пн - Пт  
  9:00 - 18:00
  Сб, Нд - Вихідний
  .........................
 
 
 Про нас     Контакт    
© 2006 Copyright by Via Kiev Lufthansa City Center