booking.com

  facebook    booking   booking

Корпоративним клієнтам

Корпоративне обслуговування є пріоритетним напрямком діяльності агентства «Віа Київ». В даний час «Віа Київ» входить в «п'ятірку» провідних компаній в області ділового туризму і корпоративного обслуговування. Більше 18 років роботи на ринку корпоративного обслуговування, міцні зв'язки з провідними авіакомпаніями, бездоганна ділова репутація, висока кваліфікація співробітників і чітка організація в обслуговуванні як індивідуальних, так і корпоративних клієнтів, - все перераховане вище привернуло до співпраці з "Віа Київ" цілий ряд провідних як іноземних, так і українських компаній.


Стратегія компанії «Віа Київ» полягає у встановленні тривалих взаємовигідних партнерських відносин з корпоративними клієнтами, які гарантують відповідність запитам клієнтів і дотримання їхніх інтересів. Індивідуальне увагу до кожного клієнта, до його проблем і всебічна допомога в їх вирішенні - корпоративна філософія «Віа Київ» в роботі з клієнтами. Головними принципами нашої роботи є: високий професіоналізм співробітників, надання повного спектру послуг при дотриманні фінансових інтересів клієнта, використання сучасних технологій в роботі.

Корпоративне обслуговування в "Віа Київ" - це зручно і надійно, так як «Віа Київ» займається усіма напрямами туристичної діяльності - від бронювання авіаквитків до організації інсентівниє турів. З нами дійсно зручно працювати - в одному місці Ви зможете отримати професійну консультацію та обслуговування по будь-якому питанню в сфері ділових поїздок і відпочинку співробітників.

Корпоративні послуги складаються з двох основних частин:

  1. ДІЛОВІ ПОЇЗДКИ - це все, що стосується організації ділових поїздок, міжнародних виставок та семінарів, так само, як і дуже популярних зараз заохочувальних / мотиваційних поїздок.
  2. ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ВІДПОЧИНОК - це все, що стосується відпочинку керівництва, колективу та їх сімей.

Укладення договору на корпоративне обслуговування гарантує нашим партнерам надання всіх послуг, «Віа Київ» послуг, а також:

  • пріоритет в обслуговуванні з виділенням персонального координатора
  • безкоштовні консультації фахівців з будь-яких питань в сфері туризму
  • регулярне надання інформації про наявність спец. пропозицій
  • безкоштовна доставка документів в офіс
  • можливість розміщення депозиту на рахунку для зручності розрахунків
  • оптимізація бюджету бізнес і туристичних поїздок
  • надання звітності по поїздкам і ін.

Можливо як укладення договору на повний комплекс послуг, так і на окремі послуги, що надаються «ВіаКиїв».

ФОРМА ОПЛАТИ

Оплата за надані послуги може здійснюватися в будь-якій зручній формі: по перерахуванню, готівкою або по кредитній карті (American Express, Eurocard / Mastercard, Visa). При цьому оплата постійним клієнтом по кредитній карті може бути проведена за формою SOF (Signature on File), що дозволяє оформляти послуги нашої компанії без необхідності присутності власника карти.

При безготівкових взаєморозрахунках «Віа Київ» надає корпоративному клієнту рахунок з докладним додатком по наданим послугам, а також можливість отримувати статистичну інформацію щодо витрат на поїздку. Відповідно до побажань корпоративного клієнта, звіти можуть бути складені окремо по кожному співробітнику, місця поїздки, виду перевезень і т.д. Отримана статистична інформація дозволить Вам тримати статтю витрат по організації поїздок під постійним контролем і планувати бюджет на майбутнє.

Будьте впевнені - в особі «Віа Київ» Ваша компанія придбає надійного і професійного партнера в сфері туризму, який допоможе вирішити будь-яку Вашу проблему, пов'язану з діловими поїздками і відпочинком співробітників.

Ласкаво просимо на сайт

VIA KIEV LCC -

продаж авіаквитків, відпочинку, турів, конференції, M.I.C.E.

 
  Віа Київ 
  вул.О.Гончара 30в
  Київ, Україна, 03054 
  контакти
     ...................................................
  Віа Львів 
  Львів
  e-mail: vl@ viakiev.com.ua
  ...................................................
  Віа Дніпро 
  Дніпро
  e-mail: vd@ viakiev.com.ua
  ...................................................
  Години роботи:
  Пн - Пт  
  9:00 - 18:00
  Сб, Нд - Вихідний
  .........................
 
 
 Про нас     Контакт    
© 2006 Copyright by Via Kiev Lufthansa City Center