Подпишитесь на наши новости.

  

Бережіть себе і своїх близьких

Шановні клієнти та партнери!

В даний час ми всі зіткнулися з ситуацією, яка далека від стандартної. Спалах коронавируса COVID-19 і її поширення по всьому світу негативно вплинули на індустрію ділового та індивідуального туризму, тому відкрита комунікація з клієнтами в даній ситуації вкрай важлива для нас. Звертаємо Вашу увагу, що команда агентства Віа Київ робить все можливе, щоб надавати всебічну підтримку і допомогу нашим клієнтам, щоб максимально швидко вирішити безліч питань, що виникли через COVID-19 і державних обмежень різних країн.

Протягом останніх двох тижнів наші співробітники в цілодобовому режимі здійснювали перебронювання, повернення і всіляку підтримку для повернення наших клієнтів, що опинилися за межами України або потрапили під обмеження інших країн. Поряд з цим, важливим питанням є процес повернення Агентством грошових коштів за скасовані клієнтами авіаквитки. "Віа Київ" є агентом Авіакомпаній і діє в строгих рамках правил,  встановлених ними. Повернення грошових коштів за невикористані квитки буде проводитися після їх отримання від Авіакомпаній, що в даній ситуації може зайняти більш тривалий час, ніж в звичайних умовах.

Прискорити повернення можна за допомогою проведення взаємозаліку за придбані квитки / послуги агентства в майбутньому. Ми будемо продовжувати уважно стежити за загальною ситуацією і інформувати Вас відповідно. В роботі офісів Агентства в Києві, Львові та Дніпрі ми слідуємо рекомендаціям державних служб України. Наші агенти залишаються на зв'язку.

Дякуємо Вам за розуміння. 

Бережіть себе і своїх близьких.

Команда Віа Київ.

 
Добро пожаловать в
VIA KIEV LCC -
лучшие консультации и обслуживание международных поездок
 
 
  Виа Киев 
  ул.Олеся Гончара 30В
  Киев, Украина, 03150 
  контакты по ссылке
     ...................................................
  Виа Львов 
  Львов, ул.П.Кулиша 24
  тел: +38 050 415 09 80
   E-mail: vl @ viakiev.com.ua
  ...................................................
  Виа Днепр 
  г. Днипро,
  ул. Владимира Великого, 6
  т: +38 056 77 80 624
  ф: +38 056 77 80 644
  E-mail: vd @ viakiev.com.ua
  ...................................................
  ОБРАЩАЙТЕСЬ К НАМ:
  Пн - Пт  
  9:00 - 18:00
  Сб, Вс    
  Выходной
  .........................
 
 
 О нас    Контакт    
© 2006 Copyright by Via Kiev Lufthansa City Center